בתול


קראו לו אורן והוא ביקש ממני לעזור לו לאבד בתולים. הוא היה בן 23, ממש לא ילד קטן. זה מאוד הפתיעה אותי, היום בעולם הרקוב שלנו, פתאום בחור כזה נקי. הוא היה מדהים. תראו לעצמכם: צעיר, עור בהיר, גוף אתלטי, גבוהה. פנים לא מושלמים, אבל עדיין מאוד מושכים. את האמת איתי פעם ראשונה הרגשתי הבדל בגיל. לא פיזיולוגי, יותר בקטע של האישיות. איך שהוא דיבר, חוש ההומור שלו. איזה סרטים, מוזיקה וספרים הוא אהב. 
שתי ללילות ראשונות היו חמודות – פשוט ישנו ביחד, הוא רצה ללמוד את הגוף שלי ואני למדתי את הגוף שלו. היו לי את הימים ולא רציתי להכניס את הבחור לשוק. אהבתי את הריח שלו ובמיוחד את העור העדין שלו. הוא שכב כמו חייל בדום על הגב בזמן שהלשון והאצבעות שלי חקרו את הגוף שלו. אתם יודעים, אני חייבת לציין שבתולים של גבר זה דבר מחרמן. ישר נזכרתי בפעם הראשונה שלי, היא הייתה מאוד טובה. רציתי שגם אצלו זה היה ככה. באותו היום הוא היה דומה לנהר הרים נקי. המבט שלו היה כל כך עדין, קצת מבוהל מכל הרגשות החדשות האלה. 
רציתי לעשות בשבילו משהו מיוחד, לכן לקראת לילה שלישי קניתי הלבשה תחתונה סקסית. רציתי שתהיה לו הרגשה של חגיגה. אירועה חגיגי, מיוחד ובלתי נשכח. זה כל כך חשוב לדעת לתת לאחרים את ההרגשה של שלמות ויופי בחיים. העברתי המון זמן מול המאה, כי באמת רציתי להשקיע במפגש האינטימי הזה. לא רציתי יותר מדי מייק אפ. עשיתי את השפתיים בצבע של הלבשה תחתונה, עגילים יפים, עדשות מגע. את השיער אספתי בפוני טייל. אני שונאת כאשר השיער נופל על הפנים שלי בזמן לא טוב, אם אתם מבינים על מה אני מדברת. 
כאשר הוא ראה אותי בכניסה לדירה הדיסקרטית הוא שכח איך לדבר לרגע. אני בעצמי לא חשבתי שזאת תהיה התוצאה של הפעולות הפשוטות שלי. הוא ישב על המיטה ואני התקרבתי אליו באיטיות. שמתי את הידיים שלו על הירכיים ואת הראש הצמדתי אל הבטן. זה הרגיש כאלו עמדנו ככה לנצח.
הוא אהב במיוחד תנועה מאוד מוזרה במפגשים האינטימיים שלנו. הוא היה מבקש ממני לשכב על הבטן ולנעול את הרגליים חזק. אחרי זה הוא היה משבש הרבה זמן עם הזין על הטוסיק שלי ואז הוא היה מכניס לי במהירות והיה מזיין אותי בקצב איטי. היו לו ידיים חזקות מאוד והוא מסוגל לעמוד ככה הרבה זמן. אבל כל זה היה אחרי זה ובפעם הראשונה אני שכבתי על הגב והסתכלתי ישר לתוך העיניים שלו. כיוונתי את הזין שלו, כיוונתי גם את קצב שלו וכאשר הוא גמר בפעם הראשונה ראיתי בעיניים שלו שזה הוא "נדפק" והוא בחיים לא יצליח להיפטר מרצון הקבוע של כונו לסקס.