גוון בחיי המין

זה היה ערב רגיל, ישבתו בכיסה שלי מול המחשב וחשבתי על הסופ"ש. באותו הרגע חברה שלי ישבה מתחת לשולחן ומצצה את הזין שלי. זה היה דבר רגיל לגמרי. אני בדרך כלל אחרי עבודה מתיישב לשחק במשחקי אונליין והיא מאוד ואהבת למצוץ זין. ככה בדרך כלל מסתיים המשחק שלי.

-"אולי נסע לאיזה מקום?" – אני שואל אותה

-"ממממ…" – היא עונה לי

-"מתוקה, לפני שאת מתחילה לדבר צריך להוציא את הזין מהפה" – אני אומר לה עם חיוך.

-"ולפני שאתה מתחיל לעקוץ, אל תשכח, איפה הזין שלך נמצא" – היא ענתה לי

-"אבל אני רציני. הזוגיות שלנו מתחילה להיות שגרתית מידי. תמשיכי למצוץ ותקשיבי. ככה, כן, יותר עמוק. אז ככה. אנחנו מזמן לא גיוונו את החיים שלנו בשום דבר, גם לא בחיי הסקס שלנו"

אני הרגשתי שקשה לה לנשום, אבל היא ידעה מה היא עושה. היא שלטה בתהליך לגמרי. כאשר היא הייתה מלבישה את הפה שלה על הזין היא לא חשבה על החמצן. היא חשבה על התשוקה שלצערי התחילה להיעלם מזוגיות שלנו. אז מגיעה הרגע שאני מרגיש איך השרירים שלי מתחילים להתמתח. אני גומר, הרבה, היא כמובן בולעת הכל, כרגיל. אני סוגר את העיניים וקופא לכמה שניות.

-"יש בחור אחד בלימודים שמזמן מנסה להתחיל איתי" – היא אמרה לי ברגע שקמה.

כמה מילים על החברה שלי. היא לא הייתה מלכת יופי, אבל היא הייתה חברה אמיתית. היא לא הייתה גבוהה במיוחד, שיער בלונדיני, עיניים כחולות. היה לה גוף מאוד יפה כי היא התאמנה קבועה בחדר כושר. כמובן גם הטוסיק שלה היה מדהים. גם את השדיים שלה אהבתי.

-"ו?" – נלחצתי לרגע.

-"נוו…שמתי לב שכאשר הוא מתחיל איתי אני מתחילה להירטב" – היא ענתה לי והסמיקה.

-"סליחה?"

-"אל תתעצבן, אמרתה בעצמך שהחיים שלנו יותר מידי שגרתיים. אז רציתי לגימה מן האסור" – היא ענתה לי

-"ולקחת את הלגימה?"

-"לא! אמרתי לך שרק היה לי רצון" – היא התקרבה אלי מאחורה והתחילה לעשות עיסוי -"נו, מתוק שלי. בוא ננסה. אני אתן לבחור הזה ואז אני יביא לך את החברה שלי שאתה מסתכל עליה כל הזמן עם מבט של סוטה"

-"על מה את מדברת?" – היה תורי להסמיק.

-"אוי נו באמת.."

-"אני לא יודע, צריך חשוב"

-"תחשוב"

המשך יבוא….