מפגש אינטימי קצר

אתמול הוא סוף סוף הגיעה אלי, את האמת כבר לא חשבתי שהמפגש האינטימי שלנו יקה למרות שחיכיתי לו כבר שלושה ימים. לא יצא לו להגיע יותר "את יודעת חמודה עד כמה אני עסוק, בגלל זה אני לא יכול היום" – זה מה ששמעתי ממנו. כל מה שנשאר לי לעשות זה להגיד שהכל בסדר ולהמתין.

סוף סוף הוא הגיעה, הייתה שמחה עד השמיים לכן ניסיתי לעשות הכל כדי שהוא יהיה מרוצה. עשיתי ארוחה טובה, התלבשתי בחצאית קצרה ולא לבשתי הלבושה תחתונה, ידעתי שהוא יעריך את זה.

בהתחלה ישבנו אצלי בחדר ודיברנו, הרגשתי לא בטוחה בעצמי קצת לידו, כרגיל. מה שלא היה ניתן להגיד עליו. העיניים שלו בערו כשהוא הסתכל עלי וידעתי מה הולך לקרואת אחרי הנשיקות החמות שלו. הנשיקות שלו שיגעו אותי, כמו תמיד, אני כבר התחלתי להוציא כולות הנאה. עם יד אחד הוא ליטף את השדיים שלי והיד השניה שלו נכנסה מתחת לחצאית והגיעה לכוס שלי שכבר היה חם ורטוב.

הלשון שלו טייל בתוך הפה שלי ואני הרגשתי שאני כבר לא יחלה להחזיק את עצמי בידיים. סוף סוף עצרנו לשניה להחזיר את הנשימה. האצבעות שלו היו רטובות מהמיצים שלי ואז הוא קירב אותם לפנים שלו וליקק.

"מה אתה עושה?" – אמרתי בהפתעה כי הרגשתי שזה התגובה שהוא מצפה ממני. כוס שלי כמובן חשב אחרת, פחדתי לפתוח את הרגליים שלי כי הרגשתי שהמיצים שלי יזרמו על הרגליים באותו הרגע. והוא המשיך ללקק את האצבעות עם הנאה בעיניים. זה חרמן אותי כל כך חזק שהכנסתי את היד בין הרגליים והתחלתי לאונן.

"למה את עושה את זה?" – הוא שאל אותי עם חיוך – "אני יכול לעשות את זה בעצמי"

כבר לא היה לי כוח ורצון להתנגד לו, הוא התחיל ללטף אותי שם. כבר אחרי כמה דקות הגוף שלי רעד מאורגזמה. כמה דקות לא יכולתי לפתוח את העיניים שלי וברגע שעשיתי את זה ראיתי אותו עומד מולי עם חייך ומלטף את הזין שלו דרך המכנסיים. עכשיו היה תורי.

"מה אתה עושה?" – שאלתי אותי – "אני עדיין כאו!"

ברגע אחד ירדתי על הברכיים מולו. הוא פתח את הג'ינס וראיתי את האיבר האהוב שלי. הוא היה גדול, אדום, קשה והכי יפה בעולם. ישר התחלתי ללקק אותו מכל הכיוונים, כשאני משתגעת מהריח שלו.

"חכי" – הוא עצר אותי -"יש לי הפתעה בשבילך"

הוא הוציא מהכיס חבילה של קונדומים שישר חטפתי מהידיים שלו:

"בטעם תות!" – כמעט נחנקתי משמחה -"אלוהים, רק אתה יכולתה לחשוב על דבר כזה, איך נזכרת שאני אוהבת תות?"

הוא חייך והוציא אחד מהחבילה. זאת הייתה פעם ראשונה שראיתי קונדום. הוא הוציא אותו וניסה להלביש אותו. לפי מה שידעתי הוא עשה את זה ממש לא נכון.

"אתה לא עושה את זה נכון" – לקחתי קונדום אחר ובשניה הלבשתי אותו על הזין שלו.

"ועכשיו על תפריע לי" – אמרתי לו, סידרתי את השיער לאחורה ובלעתי את הזין שלו. ניצלתי את כל המקצועיות שלי בסקס אורלי ודי מהר הוא התחיל לגנוח. ליקקתי את הראש, בלעתי כמה שיותר עמוק ועם היד ליטפתי אותו עם הקצב של הפה. הגניחות שלו התגברו, נשכתי את הראש כי ידעתי שהוא אוהב את זה והתחלתי למצוץ במאמץ כפול. סוף סוף הוא איבד את השליטה תפס את היד שלי בחוזקה וגמר. הוצתי את הזין מהפה שלי והסתכלתי אליו, ראיתי את הנאה על הפנים שלו.