הנערה מהמועדון

אומרים שברמנים מזיינים הרבה. אני לא יודע אם זה באמת נכון, , כי אני ברמן רק כמה ימים ותמיד שמעתי סיפורים עסיסיים, על נערות ליווי שוות שבאות למועדון לצוד קליינטים על הצעות מגונות שהם מקבלים ועוד…
יום אחד הגעתי בשעה הקבוע לעבודה הופתעתי לגלות עובדת חדשה 'ברמנית' ואפילו לא ידעתי שהם מחפשים. קראו לה רונית והיא תתחיל לעבוד היום משעה 1:00. כבר במשמרת הראשונה לא יכולתי להפסיק להסתכל עליה. התחלנו לדבר ושאלתי אותה שאלות כמו כמה זמן את במקצוע, איפה למדת וכאלה. במשך הימים אני ורונית התחברנו והרגשנו שאנחנו צוות טוב ויכולים לדבר די בחופשיות. התיישבתי לידה כשהיא סגרה קופה ושאלתי אותה 'לכל הברמנים יש סיפורי סקס מעניינים, יש לך כזה? היא חייכה במבוכה, וסיפרה שתמיד מתחילים איתה ויש כאלה שאפילו שמים שטרות כבדים כטיפ, כאילו רמז, אבל אני לא זורמת עם אף לרוח בשום מצב. חייכתי ואמרתי אבל אני לא לקוח אני עמית לעבודה. היא לא ענתה וחזרה לסגור קופה.
Embed from Getty Images אני חזרתי לסגור את הבר ואז אחרי שכבר באנו ללכת היא בא והציע אם אני רוצה ללכת לשתות קפה. ברור שהסכמתי! הלכנו ברחוב ועברנו לפחות שני בתי קפה. היא עברה עוד הבית קפה ואז פנתה בקצה הרחוב שמאלה ואני אחריה. הגענו לאיזה רחוב שנראה סליזי ואפלולי , ולא הייתי מתפלא אם הייתה מגלה שיש ברחוב הזה יותר דירות דיסקרטיות מאשר דירות 'רגילות'. בכניסה לבניין השני היא נעמדה , הוציאה מפתח ופתחה את דלת הכניסה ואמרה 'השותפה שלי לא בבית, כנס'.
Embed from Getty Images
נכנסנו לדירה ולפני שהספקתי לסגור את הדלת היא תפסה אותי, גררה אותי לסלון והתחילה להוריד ממני את הבגדים. שנייה לפני שהבנתי מה קורה היא כבר הייתה ערומ והזין שלי כבר בפה שלה. דקה אחרי היא כבר שמה לי קונדום על הזין והתחילה להשתולל עליו בפראות. גמרנו, ואז היא הדליקה סיגריה לעצמה והציעה גם לי. היא אמרה שהעדיפה שנזדיין כמב שיותר מהר כדי לשבור את המתח המיני בינינו ואמרה שהיא מקווה שאני לא כועס שלא שיתפה אותי בתוכנית שלה.
היא חייכה ושאלה אותי אם אני זוכר ששאלתי אותה מה החוויה המינית שלה כברמנית עניתי כן ואז היא סיפרה שפעם אחת היא נסחפה והתנשקה צרפתית עם לקוחה אבל מעולם לא זרמתי עם לקוח ובכלל היא לא טיפוס של סטוצים.
Embed from Getty Images